Marie-Amélie Cnockaert, zus van juf Marie-Sophie van de peuterklas werd met haar project ‘Artistieke schoolstraat’ geselecteerd voor het burgerbudget van Kortrijk.Ze diende een voorstel in om onze schoolomgeving veiliger en zichtbaarder te maken met een artistieke ingreep in de Doorniksesteenweg, ter hoogte van het zebrapad.In samenwerking met de school, de kinderen en bewoners van de stad Kortrijk zal een kunstwerk ontworpen en uitgevoerd worden. Via een workshop zouden de deelnemers begeleid worden om tot een succesvolle realisatie te komen. Het wordt sowieso een grensoverschrijdende samenwerking tussen kinderen, ouders, leerkrachten, directie, voetgangers, vracht- en autobestuurders,
bewoners,…

Om dit project te kunnen realiseren, moet er gestemd worden. Echter krijgen we daarvoor maar de tijd tot 31 maart. Via deze link kan elke Kortrijkzaan (+16j) een stem uitbrengen; op de website wordt er gevraagd om u te registreren als inwoner van stad Kortrijk. Laat dit u echter niet tegenhouden, want elke stem telt! Link om te stemmen:  klik hier

Wij kunnen dergelijke projecten alleen maar aanmoedigen en staan er dan ook volledig achter. Bent u dit project ook genegen én wilt u net als ons dat onze schoolomgeving veiliger en zichtbaarder wordt, geef dit project dan zeker ook uw stem. Verspreid dit zeker ook onder uw familie, vrienden en kennissen! Wij brachten alvast onze stem uit!